پرسش های متداول هنگام خرید عطر و ادکلن

روش های بازگردانی کالا

در ابتدا موارد را به کارشناسان به صورت تلفنی بازگو کرده و پس از تاییدیه ها، درخواست خود و علت مرجوعی را به صورت کتبی برای شماره پشتیبانی ارسال می نمایید. (نکته مهم: شما 1 الی 3 روزکاری پس از آنکه مرسوله به دست‌تان رسید فرصت دارید تا موضوع را با کارشناسان فروشگاه در میان بگذارید.)
در این مرحله پس از تاییدیه ها توسط کارشناسان فروشگاه، مرسوله خود را به آدرس ارسال شده پیک و یا تیپاکس می کنید. (نکته مهم: در هنگام بازگردانی کالا حتما کالا را به همراه ضربه گیر به خوبی بسته بندی کنید.)
پس از آن کارشناسان ما مرسوله شما را بررسی کرده تا متوجه شوند که آیا واقعا موردی که شما بازگو کرده اید صحت دارد یا خیر!
اگر مشکل پیش آمده، صحت داشته باشد، مبلغ فاکتور به همراه مبلغ ارسال آن به انبار پس از گذشت 3 الی 7 روزکاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.
اما اگر مشکلی که بازگو شده است، صحت نداشته باشد. مشتری می تواند یکی از دو حالت زیر را انتخاب کند:

  1. مرسوله را مجدداً با هزینه خودتان به آدرسی که در فاکتور لحاظ شده است، مرجوع خواهیم کرد.
  2. از مبلغ کل سفارش 30 درصد به دلیل خسارت وارده به عطر کم شده و مابقی مبلغ فاکتور پس از گذشت 3 الی 7 روزکاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.

بله، در صورتی که در سفارش شما مشکلی داشته باشد. ظرف مدت 24 ساعت موضوع را به کارشناسان عطرافرا اطلاع دهید.

بله، می بایست ظرف 24 ساعت موضوع را با کارشناسان عطرافرا مطرح کنید.( اگر مغایرت محصول از روی بسته بندی قابل رویت بود قبل از باز نمودن بسته با عطرافرا تماس حاصل فرمایید.)

خیر، از آنجایی که تستر های جعبه سفید باز بوده و فاقد سلیفون هستند. امکان مرجوع شدن را ندارند.
تنها تستر هایی که دارای سلیفون هستند امکان مرجوعی را ظرف 3 روز پس از تحویل دارا می باشند.

بله، حداکثر ظرف یک ساعت پس از ثبت سفارش با اطلاع دادن از طریق واتساپ یا تماس تلفنی به کارشناسان عطرافرا موضوع را مطرح کرده و وجه خود را بدون کسری دریافت کنید. در این صورت مبلغ پرداختی شما بین 3 تا 7 روز کاری پس از مراحل ادارای و کسر 1% کارمزد تراکنش به حساب خریدار عودت داده می شود.
در صورتی که کالا در روند ارسال قرار بگیرد و به دست پیک یا پست رسیده باشد به هیچ وجه امکان لغو سفارش وجود ندارد.

اگر سفارش شما در مراحل انجام یعنی بسته بندی و خروج از انبار باشد پس از کسر 10% از مبلغ سفارش شما لغو می گردد. (10% هزینه بسته بندی و پردازش سفارش است) و مابقی مبلغ فاکتور پس از گذشت 3 الی 7 روزکاری به حساب خریدار واریز خواهد شد.

خیر، مواردی مانند خرابی والف یا اسپری نشدن مربوط به کمپانی و کشور سازنده می باشد و عطرافرا تعهدی در این موضوع ندارد.

در هنگام بازگردانی کالا حتما کالا را به همراه ضربه گیر به خوبی بسته بندی کنید.
در صورتی که کالا مخدوش و یا ضربه ای به آن وارد شود. امکان بازگشت وجه پس از کسر ۴۰ درصد از مبلغ کل و هزینه ارسال کالا عودت شده پذیرفته خواهد شد.

در زمانی که قیمت ارز به صورت ناگهانی افزایش پیدا کند و یا در صورت عدم تامین کالا. فروشگاه امکال لغو سفارش را دارد.

به این نکته توجه کنید که در مواردی ممکن است کالا در انبار موجود نباشد و از طرفی به مسئول سایت اطلاع داده نشده که در سایت درج کند. پس وظیفه ی ما است که این مساله را به شما بازگو کنیم که این احتمال را برای ما قائل شوید.

بله، هزینه بازگشت کالا در صورتی که توسط کارشناسان تایید شود بر عهده عطرافرا می باشد ، در غیر این صورت هزینه بازگردانی کالا برعهده مشتری است.

تمام مشتریان در سراسر ایران می بایست کالای مرجوعی خود را فقط از طریق پست پیشتاز برای ما ارسال گردانید.(عطرافرا تعهدی در قبال ارسال توسط پست هایی به غیر از پست پیشتاز ندارد. هزینه پست با ارائه قبض شرکت پست ، پس از تایید کارشناسان به حساب مشتری واریز می گردد.)

خیر، وجه عودت داده شده فقط به حساب شخص خریدار انجام می شود.

به این نکته توجه نمایید که در صورت عدم آگاهی یا اطلاع در استفاده از عطر و ادکلن ها، تمامی مسئولیت ها بر عهده ی مشتری است و عطرافرا هیچگونه تعهدی در این خصوص نخواهد داشت.

ورود و ثبت نام

عضویت در سایت از طریق ثبت شماره همراه شما در سایت صورت می گیرد.
به این صورت که شماره همراه خود به همراه نام و نام خانوادگی را وارد و سپس برای شما کدی ارسال می گردد که پس از تایید شدن شماره همراه، شما به عنوان کاربر سایت می توانید از سایت خرید خود را انجام دهید.

بله، ابتدا با شماره موبایل خود در سایت عضو می شوید پس از اینکه روند ثبت سفارش خود را طی کردید به مرحله تسویه حساب خواهید رسید در این بخش اطلاعات کامل خود را وارد می کنید تا سفارشات شما وارد روند ارسال گردد.

برای اینکه اطلاعات خود را در سایت ثبت کنید، دو راه موجود است:

  1. زمانیکه شما در سایت عضو می گردید میتوانید وارد پروفایل کاربری خود شوید و از بخش جزئیات حساب کاربری و آدرس ها اطلاعات خود را وارد و ذخیره نمایید.
  2. زمانیکه در سایت عضو می شوید پس از اینکه مراحل ثبت سفارش را طی کردید در مرحله آخر یعنی تسویه حساب می توانید اطلاعات خود را وارد و سپس بعد از ثبت سفارش، اطلاعات شما به صورت خودکار در پروفایل شما ذخیره می گردد.

پس از عضویت در سایت وارد پروفایل خود شوید در نوار سمت راست صفحه، بخش آدرس ها و جزئیات حساب کاربری را ملاحظه میکنید در این دو بخش می توانید اطلاعات خود را ویرایش نمایید.

از صفر تا صد روند سفارشات

بله، از آن جایی که عطرافرا سایت خرده و عمده فروشی است پس از هماهنگی با مدیریت سایت امکان خرید چندین کالا را دارید.

خیر، در حال حاضر سرویس پرداخت در محل برای هیچ نقطه ای از کشور امکان پذیر نمی باشد.

خیر، ثبت سفارش فقط برای کالاهایی که دارای قیمت هستند امکان پذیر است.

سفارشات ثبت شده پس از 3 الی 5 روز کاری بدست مشتریان عزیز می رسد.

مشتریانی که تحویل سریع مد نظرشان است پس از هماهنگی با فروشگاه ، می توانند با قبول هزینه ارسال از تیپاکس و پست هوایی و یا ارسال با اتوبوس و سایر وسایل نقلیه استفاده کنند.

در صفحه ی نحوه ارسال سفارشات به تمام سوالات شما پاسخ داده ایم.

پس از ثبت سفارش، مرسوله شما در روند ارسال قرار میگیرد. در اکثر مواقع مرسوله ها به صورت تیپاکس و پست پیشتاز برای شما مشتریان عزیز ارسال می گردد.
برای اینکه اطلاعات دقیق تری در باره ی نحوه ارسال سفارشات داشته باشید حتما این مطلب را ملاحظه کنید.

پس از ارسال سفارشات ، کد مرسوله تیپاکس و یا پست توسط شرکت مربوطه و یا پنل پیامکی عطرافرا به شماره ثبت شده در سیستم ارسال می گردد و همچنین در صفحه کاربری شما در قسمت سفارش ها کد مرسوله تیپاکس و یا پستی شما به همراه لینک قابل مشاهده است.

برای اطلاع از وضعیت لحظه ای از طریق تیپاکس می توانید به سایت Tipaxco.com مراجعه و کد مرسوله خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

برای اطلاع از وضعیت لحظه ای مرسوله پستی خود می توانید به سایت tracking.post.ir مراجعه و کد مرسوله خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

سفارشات تهران:
اگر موقعیت شما نزدیک به محدوده انبار فروشگاه باشد در صورتی که مشتری با فروشگاه هماهنگ کند. کالا توسط پیک خصوصی ارسال می شود و هزینه ارسال توسط مشتری پرداخت می گردد.

سفارشات در سراسر ایران:
مشتریانی که تحویل سریع مد نظرشان است پس از هماهنگی با فروشگاه ، می توانند با قبول هزینه ارسال از تیپاکس و پست هوایی و یا ارسال با اتوبوس و سایر وسایل نقلیه استفاده کنند.

بازه زمانی مشخصی برای قرار گرفتن کالا ها در طرح تخفیف ویژه وجود ندارد ولی با دنبال کردن اینستاگرام عطرافرا به ایدی atrafra@ می توانید از این تخفیف ها مطلع شوید.
همچنین در قسمت شگفتانه عطر و ادکلن در صفحه اصلی عطر افرا می توانید از جدیدترین تخفیف ها در سایت مطلع گردید.

پرسش های پرتکرار

پرداخت وجه به یک طریق قابل انجام است:

  1. پرداخت آنلاین

شما می توانید اطلاعات تکمیلی را در صفحه نحوه پرداخت ملاحظه نمایید.

بله، فروشگاه عطرافرا، واقع در استان تهران، صادقیه، فلکه اول، زیما مال، طبقه اول، واحد 112 مراجعه و عطر و ادکلن اماراتی را خریداری کنید.

از طرفی شما مشتریان عزیز به صورت آنلاین می توانید سفارشات خود را به 4 طریق از ثبت سفارش نمایید:

  1. از طریق سایت
  2. چت آنلاین داخل سایت
  3. تماس تلفنی
  4. مشاوره گرفتن از طریق واتساپ و تلگرام

اطلاعات دقیق تر نحوه ثبت سفارش را در صفحه مربوطه ملاحظه فرمایید.

ضمنا می توانید از طریق دایرکت و اینستاگرام عطرافرا به ایدی atrafra محصولات ما را ملاحظه و مشاوره لازم را برای خرید کالای مدنظرتان از ادمین های ما دریافت نمایید.

مشتریانی که در شهر تهران سکونت دارند نحوه ارسال به صورت تیپاکس و پیک خصوصی و مدت زمان ارسال 1 الی 3 روزکاری می باشد.
مشتریانی که در شهرستان ها و کلان شهر ها سکونت دارند نحوه ارسال توسط تیپاکس انجام می شود و مدت زمان ارسال نیز 3 الی 5 روزکاری می باشد.
برای اینکه اطلاعات دقیق تری کسب کنید به صفحه نحوه ارسال سفارشات مراجعه فرمایید.

بله، گاها دیده شده که در محصولاتی شرکت های سازنده تغییراتی اعمال گشده است ولی معمولا این تغییرات جزئی بوده و طرح کلی تغییر نکرده است به طور مثال بولگاری آکوا پور هوم ، جوپ هوم ، دانهیل دیزایر و… که ظاهرشان دستخوش تغییر گشده است.

ابتدا بهترین کار این است که عطری را انتخاب کنید که مناسب آن فصل است سپس استفاده از مرطوب کننده و لوسیون قبل از اسپری کردن عطر باعث ماندگاری بهتر و بیشتر خواهد شد.
نکته ی شایان به ذکر این است که حتما عطر را بر روی نقاطی که نبض دارند اسپری کنید مانند گردن، پشت سر، مچ دست و قسمت داخلی آرنج و حتما فاصله ی مناسبی از بدن ( 10 تا 15 سانتی متر) عطر را بر روی پوست خود اسپری نمایید تا به افزایش ماندگاری کمک کند.

خیر، فروشگاه عطرافرا بر بستر آنلاین و به صورت حضوری محصولات خود را در شهر تهران عرضه و به فروش می رساند و هیچ گونه شعبه و نمایندگی در سراسر ایران ندارد.