نحوه‌ ارسال سفارشات

سفارشات تهران

نحوه ارسال: سفارشات توسط تیپاکس، پست پیشتاز و پیک خصوصی خدمت مشتریان ارسال می شود.
زمان ارسال: سفارشات ثبت شده پس از 1 الی 3 روز کاری بدست مشتریان عزیز می رسد.

اگر موقعیت شما نزدیک به محدوده انبار فروشگاه باشد در صورتی که مشتری با فروشگاه هماهنگ کند. کالا توسط پیک خصوصی ارسال می شود و هزینه ارسال توسط مشتری پرداخت می گردد.

سفارشات در سراسر ایران

نحوه ارسال: سفارشات توسط تیپاکس و شرکت پست خدمت مشتریان ارسال می شود.
زمان ارسال: سفارشات ثبت شده پس از 3 الی 5 روز کاری بدست مشتریان عزیز می رسد.

مشتریانی که تحویل سریع مد نظرشان است پس از هماهنگی با فروشگاه ، می توانند با قبول هزینه ارسال از تیپاکس و پست هوایی و یا ارسال با اتوبوس و سایر وسایل نقلیه استفاده کنند.

نکات مهم درباره ی سفارشات شما

پس از ارسال سفارشات ، کد مرسوله پستی توسط پنل پیامکی عطرافرا به شماره ثبت شده در سیستم ارسال می گردد و همچنین در صفحه کاربری شما در قسمت سفارش ها کد مرسوله پستی شما به همراه لینک قابل مشاهده است.

در صورتی که مأمور پست از شما بابت هزینه ارسال کالا مبلغی را مطالبه نمود سریعا به پشتیبانی فروشگاه عطرافرا اطلاع داده و از پرداخت وجه خودداری نمایید.

ارسال سفارشات در روزهایی که تعطیل رسمی، ایام عید و شرایط فورس ماژور پیش آید در روز های بعد انجام می شود و به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.

رهگیری مرسوله

برای اطلاع از وضعیت لحظه ای از طریق تیپاکس می توانید به سایت Tipaxco.com مراجعه و کد مرسوله خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.

برای اطلاع از وضعیت لحظه ای مرسوله پستی خود می توانید به سایت Post.ir مراجعه و کد مرسوله خود را در کادر مربوطه وارد نمایید.