قیمتِ خرید عمده عطر، ادکلن و تستر های اماراتی و ترکیه ای

  برای عزیزانی که قصد خرید یک جین (12 عدد) به بالا را از این محصول دارند، پس از ثبت شماره تلفن و در صورت نیاز ثبت موارد درخواستی برای راهنمایی بیشتر محصولات مورد نیاز در فرم این صفحه، سپس در اقدام بعدی همکاران بخش فروش عمده فروشگاه عطرافرا با این عزیزان تماس حاصل می کنند و قیمت های بروز و مناسب سفارشات عمده عطر، ادکلن و تستر خدمتشان اعلام می گردد.

  جهت سفارش به صورت تلفنی نیز با شماره 09385909904 و یا پیام رسان های این شماره تماس حاصل فرمایید.

  در ادامه به برخی از سوالات مشتریان عزیز می پردازیم:

  قیمت هایی که شما در سایت ملاحظه می کنید قیمت های فروش تکی است در صورت خرید عمده حتما حاشیه سود مناسب برای همکاران در زمان قیمت دهی در نظر گرفته خواهد شد.

  این تفاوت قیمت به دلیل سفارش 12 عدد از عطر موردنظر برای شما همکاران عزیز امکان پذیر است.

  زمان ارسال سفارشات عمده اماراتی 1 الی 3 روزکاری پس از ثبت سفارش شما می باشد.

  نحوه تحویل سفارشات عمده اماراتی نیز پس از جعبه بندی عطر و ادکلن به تیپاکس و اداره پست تحویل داده، بیمه و ارزش گذاری می شود تا در صورت بروز مشکل برای شما عزیزان جبران ضرر گردد.

  نحوه سفارشات عمده اماراتی از طریق تماس یا ارسال پیام در پیام رسان های بخش عمده فروشگاه می باشد از طرفی شما با مراجعه به فرم بالای صفحه، سفارش عمده خود را ثبت نمایید. تا همکاران بخش عمده با شما عزیزان تماس حاصل کنند.

  بله، اگر مشکلی در جعبه، شیشه یا اسپری کننده (اتومایزر) به وجود آمده باشد. امکان مرجوعی محصول بعد از گذشت 2 روزکاری از تحویل مرسوله امکان پذیر می باشد و شما عزیزان مرسوله را با هزینه فروشگاه به آدرس انبار ارسال می کنید.

  1. ابتدا از طریق فرم بالای صفحه اقدام به ارسال اطلاعات و موارد مورد نیاز خود می نماید و سپس همکاران این بخش در اولین فرصب با شما عزیزان، تماس حاصل می کنند.
  2. جهت ثبت سفارش و ارتباط به صورت تلفنی با شماره همراه 09385909904 و یا پیام رسان های این شماره تماس حاصل فرمایید.